banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

no pere to - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
venku je teda fakt teplo. na sluníčku na tričko, ve stínu mikina.... nádhenrý počasí.byly jsme na hřišti,odpo půjdem zas,naty vyčerpaná usnula bez oběda a nepřebalená
Taky se nám to už stalo. Myslela jsem, že se Ondra probere do hodinky a on to pak bral 3 hodiny v kuse.
@novak37 no naty spala skoro 3h a já spala taky asi hodinku,ona mě pak vzbudila,vyndala jsme jí totiž šprušle,tak si sama přišla a vzbudila mě

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
4 hlasy

81 %
17 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 21 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40