banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nízký tlak - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Lenča píše,že má tlak vysoký a já to mám úplně naopak.Tlak mám nízký celé roky.Teď v těhotenství mi to dělá problémy,hodně mi klesá,udělá se mi tma přd očima,polije mně pot a cítím že omdlím.Vždycky pomůže čerstvý vzduch.Doma vystrčím hlavu z okna a je to,ale v čekárně u doktora mi to dělá problémy.Bohužel na to asi nic není.Jednou jsem se v práci složila vyčerpáním a ze stresu a naměřily mi 140/90 a já měla pocit že je to moje smrt.Neumím si představit mít ještě víc,jako Lenka
Já nemám tak nízký tlak ale i tak s tim bojuju, když rychle vstanu tma a hvězdičky hned házim hlavu mezi kolena. Jakmile se mění tlak ovzduší tak bych chrněla a chrněla mám pocit že na mě leží deka..a energie 0
@zdeni Vystihla jsi to přesně s tím spaním.Krize.
Miru,mám staejný problém jako Ty-nízký tlak.Celý život.A v těhu to bylo ještě horší než teď.Nepomáhá mi na to kafe,panáček něčeho ostřejšího ani pohled do žákovské knížky svých dětí.Má praktická doktorka mi sdělila,že mám být ráda,že mám nízký tlak.
Tak já mám taky nízký tlak a v těhotenství to se mnou mlátilo neskutečně, hlavně už ke konci v létě sem nemohla vyjít ani ven. Už jsem se s tím naučila žít a když mi náhodou stoupne tak mám pocit že mi vyskočí srdce z těla!
taky mam nizky tlak.. v lete je to silene...u dr, mi jednou namerili 130/90 a to jsem myslela ze mi pukne srdce...normalne mivam i 90/60...to se me ptali, jestli jeste ziju...a tehda mi bylo fakt hodne blbe,,,mam i pomalejsi tep, to sice pry neni na skodu, ale zas je to dost neprijemne, kdyz ho vecer slysim, jak zdechle busi...at tak ci tak, oboji je dost neprijmne.
Já taky bojuju s nízkým tlakem, když rychle udělám pohyp tma před očima a je to děs.Taky si nedovedu představit víc jak 130/90
Miru a já si neumím představit mít nízký, včera jsem měla tlak ukázkový 120/80 a měla jsem hned divný pocit..asi s tím vysokým umím žít víc

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40