banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

neustálé nachlazení - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky, já jsem už nešťastná, malý má už od poloviny února rýmu a kašle /díky hlenům, co mu stékají do krčku/ vždy je to dobrý a když už si myslím, že je to pryč, tak druhý den opět začne kýchat, nudle u nosu. minulý týden měl pamycon kapky, kašlavku, v pondělí sme byli ma kontrole, rýmu měl ještě trošku a že to bude dobrý, no a nic, opět začal kýchat a nudle, takže plavání zase nic, už sme nebyli 6x a asi jen tak nepůjdeme.
Třeba až se počaí teplotně ustálí tak to vše přejde.
Tak to mě mrzí a nemáte doma něco co by ho mohlo dráždit?
@Voraba nonení tam doma nic co dřív ne, ale taky sem si říkala, zda by to nemohla být alergická, ale jak sem psala výše, uvidí, a zda se to zhorší, tak jdeme znovu k dr.
Byly jste na vysetreni mandli?Jako jestli je nema zvetsene??A delala doktorka nekdy vytery z nosu?Ja jsem treba ted zjistila,co vse se tamda najit za bakterie ktere kasel a rymu zpusobuji.Zazadala bych si o dukladnejsi vysetreni
@pokorny77 tak i v to pondělí mu prohmatávala uzliny a dívala se mu do krku, já uvidím, jaký to bude mít průběh a jestli se opět rýma zhorší, tak nás tam zase má
@ivulisek ja bych ji poprosila o vytery z krku a nosu.muze tam byt hemofil,stafylokok a podobne...drzim palecky at je lip

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40