banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nestačila jsem se divit - diskuze

32 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dnes ráno u pediatričky.Chodím k ní s holkama už mnoho let.Je velmi hodná,má krásný přístup k dětem a zná rodinnou anamnézu.Ale dnes ráno jsem teda zírala.Dáda měla po ránu pěkných 39,1°C,takže nebylo co řešit.Protože jsme tam nebyly půl roku,koukala jsem,jaké to tam nové,předělané,krásné.Na dveřích cedule jako vrata,kde jsou ordinační hodiny pro nemocné děti(hned ráno),zdravé děti a poradna pro mimi(odpoledne).Do čekárny jsme dorazily v 7,15.Čekárna prázná a já se tetelila radostí,že doktorka funguje od 7,30,tzn. že v 7.45 jsme pryč i s lékárnou.Jak krutě jsem se mýlila.Maminek s nemocnými i nenemocnými dětmi rychle přibývalo.Paní doktorka dorazila v pohodě v 7.45 a v ten okamžik se několik maminek zvedlo a začalo se cpát vchodem pro doktorku do ordinace.Nevěřila jsem vlastním očím.Po půl hodině jsme s další maminkou začaly mírně brblat.Dáda měla zimnici,bylo jí fakt špatně.Když už jsem byla tak vytočená,že na doktorku taky zaklepu,že mám přece \"jen\" dítě s horečkou,paní doktorka vstoupila do čekárny a vzala nás dovnitř.Celá anabáze netrvala ani 5 minut.A to si stihla ještě poslat smsku.Byla jsem z dnešního přístupu velmi zklamaná a otrávená.A to mě to celé čeká příští pátek opět,protože jdeme na kontrolu.Co je mi platné,že jedu z domova včas,když stejně tam sedím hodinu.Tak jsem si ulevila.A vám děkuju za přečtení.
tyyyjo nechápu
no to je na svinu, u nas tohle teda nereguluje sestra ani doktorka, ale chodime tam tak, jak se domluvime maminky v cekarne. Vetsinou podle toho, jak jsme prisly, pousti se miminka a hodne nemocne, pak taky ti, co jdou jen pro recept. Zatim to funguje, obcas ma teda nekdo ostre lokty, ale je to malinko.
Já minule u mudry čekala hodinu i s tchýní a ta měla pořád řeči jestli nanás mudra nezapoměla před náma bylo dost dětí lezlo mi to na nervy a když měa dáda teplotu měla ji vzít přednostně
U nás je taky papír a tam se každý při příchodu zapíše, podle toho sestra volá a odškrtává
Naše dává přednost miminkám, vážným úrazům a pokud je podezření na infekční nemoc.
No tak to bych byla taky naštvaná. Ale já bych nečekala a ozvala bych se, že jsem tam byla první a že má Dáda horečku.Dost na tom, že dr. přišla o 30min. později.No hlavně ať Dáduli zaberou brzy antibiotika a je jí líp. Moc na vás myslím.
tak to tě chápu, já bych byla taky smutná. i když ono je to všude stejný, já teda došla k mojemu dr, nikdo nikde a stejně sem hodinu čekala, než mě vezme, ovšem její přístup je bezvadný, ale to čekání mě zabíjelo, bylo mi zle a malý neposeděl.
třeba jenom neměla svůj den...no a maminky koukám chtěly urvat co šlo :-((( já tohle nemám ráda
No, tak to je síla. Krásná cedule, ale na nic. Naše MUDr má sice ordinančí hodiny od 8:30, ale nikdy jsem nečekala déle jak 15 minut.
Aničko tohle vážně naštve. Taky si nemůžu na doktorku extra stěžovat, ale ona má zase ve zvyku mít klidně vyslíklé mimi u sestry které čeká na zavolání k ní a vezme si tam ze zadu dílera. Předbíhání taky nesnáším, ale zatím jsme měli asi štěstí a tohle se nám nestalo.
hmmm,já toto úplně nanádivím a nesnáším když někdo předbíhá.Mě by to ani ve snu nenapadlo,abyczh se hned někam cpala jen co se otevřou dveře ordinace.Byly jsme s Adélkou na ko na orl,trčely jsme tam tak hodku a taky přišla paní s klukem ,bvylo mu tak deset a hned přišla tak se cpala do dveří.To už jsem se neudržela a ozvala se.Nechápu,gggrrrrrrr
no to je hotovo taky totome zase extremne vytocilo,kdyz jsme sla s alexem v roce a pul k zubari,byli jsme objednani na 8,30.ale s nami na 8,30 dalsich pet lidi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!cekali jsme tam dve hodiny a to je s tak malym ditetem fakt sileny!!!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40