banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

není to zronva \"právě otěhtoněla\" ... - diskuze

22 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
tak i já se hlásím do klubu těhotných ... jsem dnes 14+0 dle UZ nebo 13+1 dle MS ... už jsem ve druhém trimestru, výsledky prvotrimestrálního screeningu jsou v pořádku a já jsem aspoň trochu víc klidnější ... i když to nebudu asi až do porodu vůbec ... po revizi v září 2010 jsem se o tohle těhotenství bála mnohem víc než třeba u prvního syna ... uvědomuju si, jaké je štěstí mít zdravé dítě ... no a přiznávám, že mě svrběly ruce už od půlky ledna, kdy jsem se to dozvěděla, ale kousla jsem se a nikomu jsme to s manželem neřekli ... a teď už můžem ... no tak jsem se vypovídala a přeji i Vám ostatním, ať vám vše vyjde tak, jak si přejete
moc gratuluji...........
mooooc gratulju
jéé, já si toho tady všimla až teď!mocmocmoc gratuluji a přeji, ať je všechno v naprostém pořádku!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa superrr
Gratuluji. Úplně chápu Tvá slova a to jak moc ses o miminko bála, protože jsem měla podobný osud. U prvního těhu vše OK, v říjnu 2010 zamlk.těhu a teď jsem v 17. týdnu. Moc gratuluji a přeji jen to dobré a budu se taky moc těšit, že se budeme setkávat s Evulikem 25 a ostatními v kolonkách níže
moc moc gratuluji
gratulujííííííííííííí!!!
téda, pár dní sem nenakouknu a hned takáto krásná novina! Obrovská gratulka
jéééé,obrovská gratulace
tak to jsou super zpravy, gratuluju
jééé Leni,ty jsi mi udělala radost ani nevíš jakou :-)))))) moc gratuluju a tfuj,tfuj,tfuj...hodně štěstíčka

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40