banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nemoci tatínků :-) - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, jak jsem psala o té střevní chřipce, tak manžel se pořád nemůže zbavit průjmu. Byl u doktorky, tak vyšetření ukázalo, že je to virového původu. Dostal nějaký prášky, ale stejně mu to nepomáhá. Má i dietu. Nemáte někdo nějaký zaručený recept? Je mi ho chudáka líto.
Reisek-malinkatý prášky jsou dobrý,jinak může černý čaj,ryži,banán,suchary,piškoty,mrkev,hovězí uvařené ve vodě bez soli...hlavně hoooodně pít pít pít,ne bublinky,AŤ JE LÍP
HYLAK- kapky. Jsou hnusne, ale stoprocentne pomuzou. Chvilicku to trva, ale obnovi prirozenou strevni mikrofloru. Ja na to trpim docela casto, jak ma nekdo z okoli srajdu, tak to spolehlive chytnu. A casto mi to trva dlouho a pak uz pomuze jedine Hylak. je to prirodni, muzou to i mimina
@janasmile Ty jsou fakt pěěěěěěěkně hnusácký,ale pomůžou.Úplně jsem na ně zapomněla.
@tygřímáma Už je máme a taťka už se s nima seznámil. Asi jsou fakt hnusný, protože takový xichty, co u toho dělal, to jsem ještě neviděla. Hlavně, když pomůžou.
@janasmile Díky moc! Vyzkoušíme. Zítra pro ně zaběhnu do lékárny.
Holky dík. Chudáček u tý diety trpí hrozně. Nacpat do něj vařenou mrkev je skoro nadlidskej úkol. :-) No nedá se svítit.
@nadule1 mrkev podus na sladko! uvař k tomu nový brambor a pěkně na sucho! Sladká mrkev je lepší než slaná, černý čaj a také slazený! den starý rohlík nebo suchary - mají v Penny
@mamina19 Mrkev s bramborem byla dnes k večeři. Suchary baštil včera. Díky.
@nadule1 A banán?Holkám to pomáhá taky.Nebo strouhané jablko.
@tygřímáma To jsem mu taky dneska vnutila. Ale on prostě ovoce a zeleninu papá moc nerad. Jo takhle kdyby mu doktorka jako dietu naordinovala stejčíček, to by si dal říct.
Jedině dieta.První den nejíst nic,druhý den uvařit ryži s nastrouhanou mrkví,třetí den vařený brambor a vařené hovězí.To pomáha u všech.Bez rozdílu věku.Dostala jsem to od doktorky když jsem měla salmonelu od té doby praktikuji u všech bez rozdílu puvodu nemoci.Je to nejrychlejší metoda.
Ledovou colu po malých lžičkách.To je osvědčený recept u nás.Vždy to pomohlo.(Jen to musí být origoš kola,žádná náhražka).Taťkovi přejeme rychlé uzdravení.Dáda o něm dnes zrovna mluvila.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40