banner

Nemoci dětí, očkování dětí - nové reakce

Užitečné rady ohledně nemocí dětí se dozvíte v oddílu Nemoci dětí (horečka a aplikace zábalu, léčba průjmu, bolesti břicha apod.), informace o očkování (včetně platného očkovacího kalendáře) najdete v oddílu Očkování dětí.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 3 279 příspěvků

Reakce po očkování

bobek

suchý kašel

My kupujeme Stopkašel pro děti, výhodou je, že se může už od 1 roku a je sladký, takže s jeho braním nemáme oproti jiným sirupům žádný problém :-)

jee, tak to mě mrzí, bobek, přeju, ať je co nejdříve v pořádku

vrozená zúžená předkožka - 8 měsíční mimino

Já nevím, no, těžko říct, co člověk, to názor, Tomíkovi nešla přetáhnout, nejdřív dr říkal, nic nedělat, není to tak moc a skoro v 5ti doporučil udělat zákrok laserem, dva dny to pak byla hrůza, já brečela, protože jsme museli přetahovat a Tomíka to moc bolelo, ale za dva dny super. Hodně nám při hojení pomohl Hemagel, hojilo se to daleko líp, ale je hodně drahý. Asi osobně bych zkoušela trochu přetahovat, ale ne moc násilím a uvidíš, jestli se to bude lepšit.

takže jí přechodila...to se stalo i mě,bude mít nějakou dobu dietku a klídek ode všech aktivit,je unavená?Držím palce,to bude dobrý ale chce to čas.

vrozená zúžená předkožka - 8 měsíční mimino

taky mame zuzenou.do 5ti let s tim nic nedelame- rikala urolozka... obcas ve vane pretahne,...alee mc to este nejde.

vrozená zúžená předkožka - 8 měsíční mimino

starsi syn mel taky zuzenou predkozku, neslo pretahnout ani o milimetr, ale pri curani nemel nastesti problem, nikde se nic nenafukovalo nebo jiny problem, pretahovat jsme zacali na doporuceni mudry na roce a pul a pomalinku se to zlepsovalo, kdyz mu bylo 3,5 tak jsme pro nej dostali kortikoidovou masticku /protoze stale nepretahne uplne ale tak z 80%/ ani po ni se to uplne neuvolnilo, ted mu jsou 4 a doktorka rekla, ze by to zatim neresila, ze jak si s nim bude hrat, ze to povoli, ze na pripadny zakrok je jeste cas.. tak uvidime
@kacos

Uf, uf, uf....krev je v pořádku Sedimentace byla jen lehce zvýšená, takže to není ani na žádnou léčbu. Zřejmě je to virové...To dnes oslavím
@kacos

to brali spis pro sichr..urcite to bude dobry..tobias ji mel tenkrat tak velkou.. aji sem to fotila a daval sem.. a nakonec to bylo jen k nachlazeni.. hlavne klid!
@kacos

no Stázinke měla taky, ale pod oběma ušima měla bouli + na krku taky, prý i u těch klíčních kostí, ale to jsem já nepoznala, až na UTZ...doteď má na krku zvětšené, prý už to tak možná zůstané...přeju, ať to u vás není nic vážného
@Courtney

O UTZ zatím nic neříkala. Zítra budou výsledky krve, no a dle toho se uvidí. Ona má tu uzlinu pod uchem oteklou tak komplexně...nemá třeba dvě, tři bouličky, ale je to takové celé nateklé, tak doktorka říkala, že to může být cokoliv a nebo taky vůbec nic.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40