banner

Nemoci dětí, očkování dětí - nové reakce

Užitečné rady ohledně nemocí dětí se dozvíte v oddílu Nemoci dětí (horečka a aplikace zábalu, léčba průjmu, bolesti břicha apod.), informace o očkování (včetně platného očkovacího kalendáře) najdete v oddílu Očkování dětí.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 3 281 příspěvků

@Calamity J.

priorix-tetra

tak podávám hlášení,že vakcína není a asi jen tak nebude.na očkovacím centru jsem dostala jen radu doočkovat vakcínou zvlášt na neštovice,ale tetra prostě není v republice,tak mě to mrzí,že nebudou mít holky stejnou,nevím jestli opravdu funguje,ale Stella teda opravdu zatím nic neměla a myslím,že ve školce i ve škole už neštovice proběhly.mimojiné jsme konečně od plánovaného očkování v červenci, týden po očkování,ale jsem zase potěšená,že je změněný očkovací kalendář a přeočkovává se až v 5 letech

bolest bříška z nachlazení???

Podle mne je to určitě možné, každopádně by to chtělo malé podpořit imunitu ať už se jí takový stav neopakuje.

Že to bude dobrý..

Zkušenost přímo s tím co popisujete, každopádně tady u toho sedíme se sestrou (zdravotní sestřička) a říká, že by to chtělo rozhodně podpořit imunitu. Nám s malou doporučila kozí kolostrum, mrkněte na něj.
@miho

Holky pomoc!

Ta je krasna!! Uz je velika kocicka, leti to!
@miho

Holky pomoc!

Jinak prikladam jednu z cervna. Je to samsulina..Jonas ji miluje.
@miho

Holky pomoc!

Holky dekuju. Budu davat pozor. Ja mam pocit, ze s Jinaskem.jsem o zubech nevedela. Ted ma Jihanka.asi tyden takovou tu chrcavou netekouci bublaninu hlasitou. Hlavne pri kojeni. Uvidim, zda zoubky vyrostou. Zatim nic, ale kouse mi prsa. Mejte usmevavy deti a krasny dny!
@miho

Holky pomoc!

Prďolka aspoň že to tak brzy vymizelo.Ty zoubky to je peklo,Kryštof je teď od neděle unudlanej,si říkám jestli mu nerostou stoličky,prootže jinak všechny zuby má od 15m,jen ty stoličky se přeci řežou kolem 2 roku,všechno úplně hystericky kouše,ale nenechá si otevřít pusu abych se podívala. Tak se držte,na ty potravinové alergie pozor,kolikrát to začíná úplně nevinně
@miho

Holky pomoc!

Bobek mala . I ty zuby umi potrapit dost, nedavno mi maly absolvoval dve serie horecek kvuli nim... At je uz jen lip
@plaz

Holky pomoc!

Exantem neznameho puvodu. Per usta pravdepodobne alergie. Zavadim prikrmy. Ale varim a jsem opatrna. Kazdopadne to byl stresik. Veskery ty 5.-6.nemoci vylouceny, bez teploty. Jeste to mohla byt doznivajici viroza. No letela jsem na pohotovost. Do 2 dnu to vymizelo. Tak jsem zas zacala znova, abych pripadne vedela, co to bylo. Zatim bez potizi. Ale strasne spatne spi. Kojim 10x za noc. Jeste nema zub, mozna ji to trapi. J8nak je vesela.

Holky pomoc!

Co se z toho vyvrbilo?

Holky pomoc!

Toto
@Brusinca

Imunita

Také to tak dělám, ale dost často se mi stalo, že jsem byla nemocná.Nakonec na doporučení doktora jsem si nechala udělat krevní testy a vyšlo z nich, že mám nedostatek vitamínu D3, což je pro imunitu dost zásadní.Doktor mi řekl, že pokud člověk má tohoto vitamínu málo, pak je zbytečný boj do sebe cpát všelijaké ovoce a zeleninu, protože si to tělo neudrží.Poslechla jsem ho a koupila jsem si tedy tento vitamín v lékárně.Mám konkrétně Biomin, což je výrobce léčiv.Beru již zhruba půl roku a za celou dobu jsem neměla ani rýmu, což je u mě vyloženě úspěch.Nadchlo mě to a dávám to občas i dceři, která bývá semtam nachlazená nebo chytí něco ze školy.Mimo to je D3 výborná na kosti, zuby a přispívá i na správnou funkci svalů, což jako sportovec také ocením a udržuje normální hladinu vápníku v krvi, samé bonusy, je tedy dobré vědět, že D3 stojí za tím vším.Kdybych to bývala věděla dříve, nemusela jsem mít věčně ATB.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici