banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Návštěva u fotografa - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Před chvíli jsme se vrátili od fotografa.Chtěla jsem počkat na větší pupík, tak jsem ráda že si mimís ještě ve 38tt lebedí u mě:-) Mám z toho moc velkou radost, fotky budou až za týden, ale co jsem viděla zatím jen neupravené, tak vypadají pekně. Už máme dokonce vybranou jednu, co si necháme zvětšit a dáme si ji do obýváku
dneska jsme taky byli na foceni (34+5), a pani fotografka byla opravdu moc sikovna, uz se taky strasne tesim budou az pristi stredu (a kdyz je nestihnem vyzvednout tak kvuli st. svatku az v pondeli - takze tam pritele nazenu i kdyby si mel vzit z prace volno )
Tak to je fajn že jsi spokojená já bych se chtěla taky nechat nafotit,ale nejsou na to penízky tak aspoň doma obyč foťákem

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

24 %
26 hlasů

2 %
2 hlasy

13 %
14 hlasů

46 %
50 hlasů

16 %
17 hlasů

Celkem hlasovalo 109 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici