banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Návštěva - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Taj jsme byly dnes s Adou na výletě.Musela jsem do práce na mzdovku,spojila jsem to s návštěvou kolegyn.Bylo to super,pokecaly jsme ,malá se tam hezky předvedla,měla bezva náladu,putovala z jedné náruče do druhé.Já si od ní trošku odpočala,tety se staraly bezvadně.Pak jsme skočily na kafe,poklábosily,já si pročistila hlavu a jely jsme dom.jsem ráda,včera mi bylo do breku,nic se nedařilo,takových pár dní blbec,znáte to.
Takove hodne tety casteji, co?
@janasmile To mi povídej vůbec bych se nezlobila
@ičinka co udela mit si s kym na chvilku poklabosit a nemuset chvilku hlidat malou to je poradnej balzam na dusi:-))tak je skvely ze jste si to uzili:-))
Je třeba si občas pročistit hlavu.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
4 hlasy

81 %
17 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 21 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40