banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

NAROZENI VENDULKY - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky i kdyz je to uz 8 mesicu od porodu tak jsem se rozhodla taky vam popsat prubeh porodu.V pondeli 9.11 jsem se doplazila do nemocnice na echo uz v tu dobu mi nebylo nejlip mela jsem bolesti a myslela jsem ze to byly poslicci asi taky jo.v nemocnici my oznamili ze mam sileny stahy ze se brzy vratim a ani nestihnu pockat do terminu ten byl 15.celej tyden nic bolesti teda jo ani chodit jsem nemohla ten tyden byl fakt silenej a v patek to bylo 13 jsem porad opakovala ze nechci rodit v PATEK 13 a vecer jsme sli na pivko a byla takova pohoda no a dosli jsme domu a ve 23 hod to zaclo bolesti po 5 minutach asi pul hodky pak to skocilo na 3 minuty uplne pravidelne tak kolem 1 hod jsme jeli ale tatku poslali domu a me rekli bezte si lehnout jeste to nebude a vydychavejte celou noc jsem nespala porad bolesti po 3 min a rano o pul 8 mi odtekla voda nechali me 13 hodin trapit v bolestech porad dokola chodili a resili co semnou ze mala nepostupuje dolu ze budem cekat ale po tech 13 hodinach jsem byla maximalne vycerpana a to se rozhodli ze teda jsem uzka v panvi tak bude cisar.na sale jsem nebyla schopna prelist na druhou postel porad vtech silenych bolestech az kdyz mi pichli na sale epidural tak uz to bylo ok ale behem tech 13 hodin do me porad valili caj ze musim pit a asi pul hodky pred zakrokem mi rekli uz nesmite pit pujdete na sal a jak jsem v sobe mela hafol caje tak pri operaci jsem se zacala dusit a zvracet samozrejme z toho caje byl to mazec ale ve 12.28 my vytahli z briska to nejvetsi zlaticko a nejmilovanejsi a nastesti je zdrava a krasna a to je nejdulezitejsi.ale kdyby me merili v panvi nemusela jsem tak dlouho trpet ted uz vim ze druhej porod bude taky cisar.stejne to vsechno kolem toho stoji za to i ta bolest protoze nic neni vetsi stesti nez krasny zdravi detatko!!!!!a to nase strsne moooc miluju
No to mě mrzí že jsi měla takový porod spoustu mamin takový porod pak odradí od toho mít druhé dítě hlavní je že jste obě v pořádku
@Voraba Taky to par mesicu trvalo nez jsem rekla ze druhy dite jo ze zacatku jsem porad rikala ze druhy dite az za 3-4 roky kdyz mas podporu pritele tak to jde zvladnout.....ted kdyz vidis malou jak roste a jaky je to zlaticko fakt veskera bolest za to stoji ale nekteri rikaj ze tu bolest zapomenes tak to si myslim ze neni pravda ja to mam porad zive pred ocima.diky papa
Hlavně že to dobře dopadlo,hodně zdravíčka.
Tak to je mazec. Kde jsi rodila? Prckové za to určitě stojí, ale tohle je vážně drsný zážitek...
@Denni Ahoj rodila jsem v jeseniku jo byl to mazec jeste ze semnou byl pritel bez nej by to bylo tezky zvladnout pristi rok planujem druhy dite tak snad porod bude lepsi.
@VENYSEK Určitě. Musí . Ale já už bych asi příště jela raději jinam. Je pravda, že hlavní je, že to dobře dopadlo .

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40