banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nádherné fotky! Není to náhodou Primorsko? Mně se některá ta... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Nádherné fotky! Není to náhodou Primorsko? Mně se některá ta místa zdají až podezřele povědomá neb my se tam rekreovali loni. Dokonce se mi zdá, že vidím náš hotel (Grandhotel Primorsko) a je hned vedle toho vašeho. A jak stojíte na tom mostě, není to ten, co vede na Jižní pláž? Je vidět, že jste se měli krásně a dovolenou si parádně užili. Moc vám to všem sluší.
ve všem máš pravdu

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40