banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

nachlazení - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
o víkendu jsem začala kašlat a soplit. Chlap donesl z lékárny StopBacil sirup od Dr. Weis a musím teda říct, že dneska se už cítím daleko líp. Asi to faaakt zabralo
Hlavně aby jsi byla brzo zdravá
@Ady.S Díky, já bývám často nachlazená, mám sníženou imunitu a jsem alergik a právě mě úplně překvapilo, jak se mi po třech dnech ulevilo
@sweety77 Já to mám taky s imunitou blbý, pravidelně 4-5ročně ATB, v práco to byl děs věčně chodili nemocní pacienti. Co jsem doma tak se držím a blbě mi bylo jen jednou chvíli po tom co jsem skončila.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
4 hlasy

78 %
18 hlasů

4 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 23 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40