banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

MS opět na cestě:-( - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj berušky,tak jak jsem i já psala nedávno o ovu testu a měla tam 2čárky,tak začínám mít silný pocit,že ovu stejně neproběhla.Ta druhá čárka byla slabší,ale viditelná.Což mě samozřejmně potěšilo,jak jsem tu popsala,dělali jsme co jsme mihli,samozřejmně bez vědomí drahé polovičky,že se ted´zrovna musíDalší ovu test jsem si nedělala a tak ani nevím,zda by ta druhá čárka potvora byla silná jako ta prvníTed´už mám 2dny před MS a pocit,že se blíží.Začínám špinit,bolí mě v kříži a v podbřišku a tak jen čekám,že propukneNo jo no,další měsíc v trapu a zase nic.Tak ráda bych dala tomu svému miláskovi pod stromeček dáreček z pozitivním těhu testem,ach jo.Ale to asi tady každá z nás snažilek.Tak holky,držme si palečky,at´to aspon´pár z nás vyjde,nejlépe však všem
Zdravím Tě,Jani!Mrzí mě,že to asi zase neklaplo.Držím palečky,aby se co nejdřív zadařilo.
@tygřímáma tak to skus pres ms. nemas co stratit muzes jenom ziskat. drzim palecky
nesmutni Jani vánoce jsou ještě daleko, tak třeba budeš mít ten dáreček pro miláčka.Taky jsem si říkala že by to byl parádní dárek ale mě by i stačilo dát mu to k víročí 2.1.2009

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40