banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

mnoho dětí - diskuze

15 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
často vídávám nedalekou sousedku jak chodí s přibližně 7 dětmi. Maminka má kolem 25-30 let, asi tak 45 kg na 170 cm, a kolem ní běhá 7 hladových krků,špinavých jako čuňátka,asi tak rok od sebe starých.To nejmenší vždycky veze v kočáru a ty větší děti vedou ty menší.Je zvláštní že jsem jí skoro nikdy neviděla těhotnou. V první okamžik jsem si říkala,chudák děti....pořádně najíst nedostanou,o hračkách ani nemluvě, ale pak mě napadlo,že to vlastně je docela odvaha si nechat tolik dětí u sebe,bez peněz,bez prostředků a v nevyhovujícím bydlení. Kdejaká jiná by je dala dávno do děcáku. Tak už na to pohlížím i jinak. Přemýšleli jste o tom někdy???? Já mám doma dvě děti a kolikrát mám hlavu jako kopačák. Tahle jich má 7,nejstaršímu bude nejvíc 9-10,kondičku buhvíjakou taky nemá a přesto děti nějak rostou a evidentně najíst taky dostanou.Je pravda že cnostná nebude ale když jí vidím tlačit ty rozšmajdaný golfky a za ní zástup těch blonďatejch hlaviček tak má můj obdiv.
To je taková sorta lidí.Myslím,že všude se najde taková rodina.K nám chodila taková nakupovat.Občas si toho vzpomenu na film Dívka s mušlí,ted nedávno to zase dávali.Takové matky bývají velmi hloupe,uvažuji přirozením,ale nějak to vždycky zvládnou.Jiná sorta jsou takový ti hodně věřící a nebo bohatí,ale o tom se asi ted nebavíme,že.
Me teda prekvapuje, ze to je zastup BLONDATYCH lavicek. Fuj, to jsem ale rasistka.
já mysím,že jí srdičko nedovolilo se vzdát svých dětí...
maminka má muj obdiv ale jestli to není taky trošku nezodpovědnost vím že je má ráda všechny ale nemuže jim dopřát to co by chtěla,nebo možná že jak řekla tygřice stačí jím málo nemusí mát přepych ,každopádně by mě je--o z tolika dětí
no abych to uvedla na pravou míru,maminka je sama dítě ulice,o vzdělání nemůže být řeč a jiný stav je bych řekla jev nežádoucí a zcela nahodilý...nicméně...děti donosí,porodí a nechá si je....za co je živí je otázka na kterou snad ani není třeba odpovídat
Můj šef má 9 dětí. Je to ředitel školy. Ani on ani jeho žena či děti nemají super slušivé oblečení. Ale jsou čistí, velice chytří a opečovaní. Sice jako ředitel bude mít docela vysoký plat, ale zase zázrak to nebude. A taky se u nich ty starší starají o ty mladší. Myslím, že jim to spíš ukradne podstatnou část dětství, ale na druhou stranu získají myslím kvalitní morální hodnoty. Nejezdí třeba na dovolenou protože na to není a v takovem počtu by se z toho spíš zcvokli, ale vyhovuje jim to. Jsou to, ale silně věřící lidé. Nepoužívají antikoncepci a na potraty nechoděj. A jsou velice fundamentalističtí takže by to bez tolika dětí ani nešlo...A on je moc fajn, lepšíého šef ajsem nikdy neměla...
Já bych se hrozně bála, že tolik dětí neuživíme... ale asi je to i o tom, že jsme zvyklí na nějakej životní standard...holt bychom museli některé věci oželet. Ale nechtěla bych to.
Já mám hlavu jako pátrací balon z těch svých tygřat.Ale myslím,že tito lidé řemýšlí malinko jinak.Odpustí si různé moderní výdobytky a klidně mají o to víc dětí.Možná nepřemýšlí ale o antikoncepci
@tygřímáma taky myslím, že přemýšlí jinak...a taky nemyslím, že jsou míň šťastní než my, prostě řeší jiný věci...
paní má můj velkej obdiv, musí to být velká starost, ale i velká radost. Teď jen, co z toho převažuje??Nejspíš velká láska
brrr....goblini mi staci
Taky má muj obdiv.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

0 %
0 hlasů

100 %
4 hlasy

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 4 unikátní návštěvníci

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40