banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

mirena - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ani sem vám to nepsala. min pátek sem byla na zavedení, teda přímo akt nic moc, bylo to nepříjemné, teda dost, ale ustála sem to bohužel později sem trochu kolabovala, bylo mi zle a na omdlení. další 2 dny sem měla takový blbý pocit, bolení se to nedá říct, trošku sem špinila, ještě teď sem tam někdy špiním, ale ne krev, spíš takovej \"divnej\" výtok. jinak bolest žádní nic, tak doufejme, že i to špinění přejde. za ty prachy by to mohlo být vše Ok, ne
ne u každého u tebe snad jo hlavně kontroluj abys ju nahmatala já ji nenahmatala a vycestovala mě do dutiny břišni ale jsem jeden připat 100
@dankal nestraš, a za jak dlouho?? jdu za měsíc na kontrolu, já si ju ještě nehmatala, jasi od porodu nemám chuť tam vůbec sahat
@ivulisek http://blog.babyonline.cz/jirka/clanek/890
mně se to srovnalo za 2 roky, taky jsem si rikala, vyhozeny prachy
Tak presne proto s ni zatim vyckavam. Ale u nad je ted frekvence tak tristni, ze by tyhle negativa prevazovaly samotnou funkci. Moc drzim palce, aby ti to netrvalo dlouho.
Když jsem byla naposledy na gyndě tak se zrovna sestřiky o tom s kýmsi bavili a mluvili i o půl roce problémů
Držím palce
tak držím palce,aby špinění přešlo
no tak mě to špinění ještě nepřešlo...
@Zavadilka zvysit vitamin c a pokud to nepomuze beru estrofem 2Mg.kazdy mesic dve tablety.pat y asesty den cyklu.aby se sliznice nejak zatahla a nespinila...mam to ted tak druhy mesic,tak uvidim..
@Andrea81 Asi úplně blbá otázka, ale jak teď poznám cyklus?(jeden den nic, 3špinění, 2dny nic 5dní špinění 1nic 4špinění)
@Zavadilka no uplne debilne...ja taky nevedela.takhle jsem to mela tri mesice a pak tak rozcrcany cely mesic.ze jsem spis spinila nez nespinila pak se to zaclo ustalovat,ze par dni po sobe jakoby vcelku mudr oznacil za menzes a ty dny sem tam obcas spineni mimo..prvni mesic se dava nejaka injekce,na tu jsem nedosla s tim,ze pockam,ono se to upravi..pak jsem tam volala po pul roce a sestra poradila to nejsilnejsi cecko-celaskon 500 myslim je trkrat denne dva dny po sobe.ale taky naprd.nepomohlo.pak jsem mela tu cystu dva mesice zpatky a po ni dve menzes uplne normalne trosicku a pet dni se vsim vsudy.ale mudr mi dal ten estrofem pro jistotu,aby se vzdy ta sliznice \"zatahla\" a nekrvacela..tak uvidim,ale zatim (po roce) od zavedeni-zadne spineni mimo..tak snad uz.mudr rikal,ze jsemmela dojit driv pro ty leky a nemusela jsem litat s vlozkama cely rok..asi tak..

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40