banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Milovala jsem Jean-Clauda Van Damma, když jsem byla asi v pá... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Milovala jsem Jean-Clauda Van Damma, když jsem byla asi v páté třídě a z ženských Melanii C ze Spice Girls. Byla taková hodně klučičí a přišla mi z té kapely taková nejvíc v pohodě, nemalovala se tolik a chodila ve sportovním, místo v minisukních a podpatcích. Já teda nikdy nebyla sportovní typ, ale taky jsem nebyla taková ta správná holčička, chodila jsem oblíkaná spíš jak kluk (taky jsem neměla až do devítky žádná prsa, tak jsem to maskovala širokýma tričkama ). Na střední jsem se stylizovala do metalu, takže všechno černé, prsteny, výrazné líčení, těžké boty, nášivky na bundě a na batohu Ale to patřilo k tomu stylu, žádná osobnost mě k tomu nepřinutila. Měla jsem (a mám) dva oblíbené zpěváky - Petera Tagtgrena z Hypocrisy (později Pain) a Devina Townsenda ze Strapping Young Lad. Prvního jmenovaného jsem si chtěla vzít Ten druhej je ošklivej, ale má úžasnej hlas
ježiš, nevim, proč se mi to hodilo jako nové téma, když jsem dala \"reagovat\". Omluvuju se

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici