banner

Milenci, milenky, naši ex. Jak přežít rozvod? - nové reakce

Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 346 příspěvků

@moninif

proč se všichni tak diví?

No jasně že jde,dokonce musíš pokud máš děti ,protože bez tohodle soudu o úpravě poměrů tě nerozvedou.A můžeš si tohle udělat,budeš mít ofiko soudem určené alimenty a nemusíš se rozvádět,podmínkou je,že s manželem nežijete ¨ve společné domácnosti.
@Val.J35

proč se všichni tak diví?

A ono jde požádat ofiko o alimenty i když nejste rozvedení? Vy máte rozdělené finance? Ptám se, protože tohle mě nějak nenapadlo...
@moninif

proč se všichni tak diví?

Tak rozvádět se nehodlám,stačí mě ty papíry co jsem musela vyběhat ted.Pokud se bude chtít rozvádět manžel at si to zařídí-ale on je stejně línej jak já.Alimenty potřebuju ofic,protože manžel má exekuci a dostala bych prd,kdežto takhle mají alimenty přednost.A OSPOD si do toho kecat nenechám,ale zatím se chovají slušně.

proč se všichni tak diví?

Jinak samozřejmě OSPOD nechápe, protože vy se dohodnete, takže oni nemají co na práci. A jak píše Liberte, pozor ať vás ještě nerozhádají, znám takový jeden případ, kdy se do toho montovali nad rámec... Ale ty jsi rázná, ty se nedáš
@Honafa

proč se všichni tak diví?

jo já bych taky dítě dala tatínkovi, jenže on ho nechce :-)

proč se všichni tak diví?

ano přesně, s chlapem vycházím, občas spolu i něco podnikneme, tak proč jsme šli od sebe... Jenže málokdo chápe, že to funguje právě proto, protože vím, že za ním zavřu dveře, a tím pádem spoustu věcí překousnu.... Dítě je s tím srozuměno a je celkem v pohodě... Naštěstí my se zatím nerozvádíme, právě z důvodu že do toho ani jeden nemáme chuť a náladu tahat stát... Jinak mám šéfa, už mu táhne na šedesát, s manželkou žije nežije už přes deset let, je mi takovým vzorem. Když je třeba tak se podrží, ale jinak mají svůj život. Jak říká, x-let když s někým žiješ a máš s ním děti, tak ho jen tak ze života nevymažeš a svým způsobem pořád k němu něco cítíš, i když v jiné rovině, pokud ti teda vyloženě neublížil.

proč se všichni tak diví?

tak si jen dej bacha aby ospod jeste deti nevystresoval,protoze se vymykaji podle nich normalu

proč se všichni tak diví?

Já bych kdysi v případě rozvodu dala Gabku klidně Martinovi.At si jí taky užije.

Osvojení

Musi s tim siuhlasit otec ditete..jinak vziti byt bemusite.kamarad osvojoval dve a nejsou vziti...

rozvod

Kdybych se dostala do podobné situace, kdy bych si po psychické stránce nevěděla rady, vyhledala bych psychoterapeuta nebo psychoterapeutku a probrala to s ní/m. Držím palce.

Osvojení

Měli byste být manželé a měl by s tím souhlasit otec dítěte. Upravuje to Občanský zákoník

Milenec ano či ne?

Nepomohla, nic nezkazila. neutrálno.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40