banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Milé dámy, upřímně vám závidím, že máte ještě vše před sebou... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Milé dámy, upřímně vám závidím, že máte ještě vše před sebou. Nejvíc Evě
Pavli, ty úplně záříš a kveteš do krásy! Užívej si poslední týdny!

Jituš, obdivuji tě, že takhle cestuješ a spíš pod stanem, to já bych neusnula ani jako netěhotná, přitom jsem jako malá stanovala pořád, ale dnes nějak vítězí moje pohodlnost
Jé Dani, já závidím tobě, že už máš malinkého u sebe :) Ale je pravda, že tohle období je opravdu krásné a kouzelné a šíleně to letí :) Sanžím si to opravdu užívat, ajk jen je to možné a věřím, že potom budu vzpomínat ráda na ten rostoucí pupek:)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

79 %
31 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 39 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici