banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Milá Blani, moc držím palce, abys v sobě našla tu sílu k cvi... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Milá Blani, moc držím palce, abys v sobě našla tu sílu k cvičení. Sama vím, jak je tohle těžké. Naštěstí já mám možnost chodit cvičit... Máš vůbec poblíž něco, kam můžeš jít? Nebo tu kamarádku, která by eventuelně zašla a cvičila s tebou? Jinak si myslím, že vypadáš dobře. Tím, že jsi hodně vysoká, tak se na tobě nějaký to kilčo navíc schová.
Nadi, kámošku ani místo kde se cvičí (zumba, atd...)mám trochu z ruky , ale snad to nějak vymyslím, nebo se donutím cvičit doma

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40