banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Menzes - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky co berete Azali jak dlouho jste měli první měsíčky po porodu?Já jednou špinila jen asi 2 dny no a ted jsem dostala silné měsíčky a už je mám 10 dní tak nevím jestli je to normál.Malá mi nechce ted pít mlíčko tak je to boj
Já po ní krvácela a špinila neustále,2 měsíce,pořád jsem si říkala,že to přejde,ale nic,zašla jsem k Dr. a ten mi jí vysadil,že někomu to prostě nesedne Takže neberu nic
kolem tech 10 dni silna a kolem jese par dnu spineni - byla to docela sila,ale pak uz druha nebyla, jen spineni
jak jsem začala brát Azalii tak hned za pár dní jsem měla menstruaci, trvala asi 7 dní. Od té doby už další nepřišla.
@Demisek jj, hzacala jsem ji brat po sestinedeli, jak skoncily ocistky - po tydnu brani jsem skoro mesic spinila, od te doby nic, male je pul roku, beru ji porad a pohoda dzez
Šestinědělí mě skončilo před 3 týdny, antikoncepci Azalii beru 14dní a první menses jsem dostala minulý týden. Teď už to mám pátý den a doufám, že to brzy skončí, ale prý je to při anti a kojení nepravidelné, ale s tím zatím nemám zkušenosti. Jsem zvědavá co napíšou holky co už mají zkušenosti.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40