banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

mě z ní hrábne - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
bud přežije ona nebo já,ale v blázinci,Adéla mě ničí,ve škole je v pohodě,doma je držkatá,to už sem vyřešila ručně stručně,jinka to nešlo,ale ted se mě začala loudat ze školy,jde s kamarádkou a zakecá se ,nebo dneska s kamarádkou roznášela letáky,já to nevěděla,a ještě když jde k nám do krámíku tak si jde na chvíli na hřiště kde dneska taky byla a přišla s tím,že jí kamarád tak točil,až se bouchla do hlavy,dělá samý kraviny,domlouvám,i na prdel dostala zatím nic,nic mě nenapadá jak na ní,jinak je v pohodě,až na tyhle pro mě zásadní věci
tak to mame dost podobne
no jo,to jsou děti,pokus se jí to spíš vysvětlit,jaký máš strach a že ona by se o tebe taky bála kdyby jsi se někde toulala. Já vím že to asi máte za sebou(domluvy) ale ona na to přijde,je to šikulka
Tak to bych do Adélky vůbec neřekla. Přijde mi, že nemá žádnou zodpovědnost. Dala bych jí hodinky a že musí přijít do toho daného času. Kája mi občas taky zalajdačí, ale jinak. Nejen že mu to slovně vytknu, ale dávám mu psací trest. Byl na mě třeba držkatý, tak psal 50x \"Nebudu držkatý na svou maminku\". A zabralo to.Nyní si lajdácky připravuje tašku do školy ... hlavně penál, takže pokud zjistím, že to neudělal tak, jak měl, vysypu tašku i penál a rovná znovu.
@novak37 to je taky možnost,ona někdy je tak hodná a chodí domů včas a je to prostě ta moje hodná holka,ale někdy bych jí zaškrtila,vůbec jí nedochází,že se o ní bojíme,prostě nedocházejí jí následky,což by v jejím věku mělo já vím,jen nevím kde jsem udělala chybu,ale ted má zaracha,nesmi sama nikam,a do školy a ze školy má limit,musí být do určitý hodiny doma tak snad to zabere
@Gigi Chce to prostě trest a jen vynadání. Jen to vynadání u nás přestalo zabírat, tak prostě něco zakážeme nebo je trest.
@novak37 taky zakazuju,to co má ráda,i o víkendu chodí v 8 spát,telku a PC má zakázaný,tak snad se to zlepší

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40