banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Matyáškův první den ve školce - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
dopadl moc dobře,vůbec neplakal,hezky pojedl svačinu i oběd,dokonce si i přidal-tuším svačinu,strašně hezky jí.Tančil s dětmi a p.učitelkami,maloval si,a i se vyčůral do záchodku.Pořád paní učitelky čekaly kdy spustí a on nic,říkaly že toto neznají, a že je asi beze mě zvyklý.Jsem jim říkala že asi jo,že když jsem byla v porodnici,tak že byl taky v klidu.Říkaly že to krásně všechno nese, ty změny.Zítra akorát musíme vzít hrníček a kartáček a pastu.Taky se mě ptaly kolik už má roků
Je šikovný, moc! Ale pozor... Míša první dvě návštěvy zvládl taky na jedničku a pak se to zlomilo a uvědomil si, že do školky už bude chodit pravidelně a další dvě návštěvy i plakal, ale teď už je to zase výborné! Snad se ti naši hoši ve školce i rozmluví, mně se zdá, že u Míši je to docela překážka, dokud se s dětmi jen honí tak je to v pohodě, ale jakmile na něj začně někdo mluvit a on neví, jak odpovědět, tak ty děti odběhnou.
sikula
tak to je skvělé, ani nevíš, jak bych si přála, aby takhle hladce proběhl první školkový den i u nás
Zuzko,co si přát víc?To je nádhera
To je krásnéMatyášek je úplně zlatýKéž by tak jednou proběhl první den ve školce i u nás
tak to je supr

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

77 %
34 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 44 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici