banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

květák - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, nechá se dát květák do mrazáku? Syrový nebo vařený?Díky za vaše tipy
zamražuju obojí
Dávám syrový.
Jestli máte rádi smažený, dělám do mražáku i smažený. Osmažím jen lehce, zamrazím a pak v zimě vytahuji a zmražené normálně dosmažím, jak třeba polotovary.
Bohužel nevím, ještě jsem ho nezamražovala. Ale postupovala bych podle Honafy. Já tak zamražuju maliny, aby se mi z nich nestal jeden chuchvalec.
@Evulik25 Já tak dělám i jahody. Zítra zkusím květák. A uvidíme.
Asi 3minutky povařím, po vychlazení dám do mrazáku. Jsem tak zvyklá, ale jak píší holky, asi nemusíš povařovat.
Natrhat na ružičky,dát na tácek a zmrazit.Potom vytáhnout a nasypat do sáčku.Pak se to neslepí a krásně si vždy odsypeš kolik chceš.Nebo kdyby ti zbyli už obalené,neusmažené tak taky mužeš mrazit.
Dávám syrový. natrhám ho jen na malé růžičky, je tak skladnější.
Syrový úplně v poho, však i mražené zeleniny ho obsahují a my v práci máme celé balíky zamraženého syrového květáku, klidně můžeš Aničko :-)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40