banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Krupička po těle - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, Domísek má po tělíčku takovou jakoby krupičku, je to jako husí kůže, není to červené, jen když ho hladím po nožičkách a tělíčku, tak nemá hladkou pokožku, ale takovuo hrubou, jakoby byl obalenej v hrubý mouce, ale má to i když mu nejspíš zima není. Od začátku ho mažu tělovým mlíkem HIPP BabySanft, krupička se mu objevila až asi v 6ti týdnech, tak to asi není reakce na to mlíko. Nebo by mohla?Nemáte s tím některá zkušenosti?
souhlas s excipialem lipolotiem - výborná věc..... promazávat ráno a večer po koupání - do koupele můžeš přidat olejíček balneum hermal - bacha - klouže to jako blázen!!!!
taky měl Adam, hlavně na nohách i na bříšku. Byla to taková suchá hrubá kůže, přesně jak popisuješ. Doktor nám na to napsal Excipial Lipolotio, takové mlíko, dokonce to i částečně hradila pojištovna a pomohlo to.
@corelia a myslíš, že s tím mám zajít k doktorce co nejdřív, na další prohlídku jdeme až 15/12.
@LídaBendová já bych jí asi zkusila zavolat a poradit se s ní...do patnáctýho je docela dlouho.
ahoj Liduš,jen se chci zeptat co ty lahve od dr.Browna pomohly?
@Zuzbr já je nakonec nekoupila, volali, že je nemají skladem,tak jsem to zrušila, že je seženu jinde. pak jsem koupila lahvičky od mamu, ale dudlík 0+ měl průtok jak blázen, zůstala jsem u aventích, nechávám víc odříhávat a je to dobrý
@LídaBendová tak to je fajn
mělo by to zmiznout samo, projistotu bych použila nějakou neutrální kosmetiku
my jsme měli krupičku na obličeji od narození, zmizela asi ve 2 měsících, a to sama. Tak si myslím že to není to co popisuješ:( Jinak pokud bys chtěla více mastit, doporučuju Leniensku.
Přímo s krupičkou ne. Ale tonda byl hodně hodně suchý (ted máme kalendář s jeho fotkama a na jedné ze svého šestnedělí je t akůže tak hrozně dvná že jsme myslelai že je to vada tisku a ono ne). Hondě mi pomohlo mazat ho bud Slunečnicivým olejem z lékárny a nebo Exipialem Lipolotio je to takové mlíčko.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40