banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

krásný večer, sice sem psát nechtěla, ale Gábi by nemohla jí... - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
krásný večer, sice sem psát nechtěla, ale Gábi by nemohla jít do postele my za 2 hod měli nakoupeno, zajeli sme pro zvonečky a dojeli bylo 20:01, takže super, jak malý vylezl z vany a šli sme se mazat, tak Květoš donesl kytaru a zpívali sme si písničky, co budeme zpívat 23. malý zpíval s náma, vyáthl si svoje hudební nástroje a 40 min sme fakt vyzpěvovalibylo to fajn.a zítra??? uf uf, na 9h sraz na srubu, kde budeme připravovat na akci \"balonky Ježíškovi\" určitě se to koná i u vás ve městěch, dědinkách. bude nás tam tak 5 mamin a ratolestma (doufám, že nový srub vydrží) a budeme nafukovat balonky, připravovat lístky na práníčka a tak. měla sem jet pro mamku do staráku na 12h, ale jede jí hned bus za 15 min, tak dojede a já půjdu malého spát a jak bude ve Břestku, tak pro ni sfrknu na zastávku. no a do půl 3 mám čas, kdy nachystám jednohubky, skleničky a tkaové věci a pak vyrazíme na ty balonky, bude tam i takové slavnostní otevření srubu, po tom půjdeme s babi domů, a my se s Květošem sebereme a jedeme na památkový dům, kde se bude konat takové mini pálení v pálenčkách a posezení lidí ze spolku. takže se moc těším. a sobot celá směr nákupy Brno, teda já, babi a Kvíteček, tatínka necháme doma. tak se s vámi loučím a ozvu se asi až v neděli
Krásný víkend
Ivi to by mě zajímalo co je to přesně za akci s těmi balónky, jak to probíhá? Nákupy si užžijte. My jedeme až v pondělí do Brna na sraz.
@zanlena Leni, pořádá to rádio inpulz, jen se muselo zaregistrovat, poslali balonky a přesně v 15:15 se vypustili balonky s práčníčkama. byla to fajn akce. my máme v pondělí už dr, takže sraz opět nic, snad po novém roce
Tak tak nemohla bych jít spát.A Až v neděli,to mi bude po tobě smutno.
@Honafa

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

21 %
26 hlasů

2 %
2 hlasy

15 %
18 hlasů

46 %
56 hlasů

16 %
19 hlasů

Celkem hlasovalo 121 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici