banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

krásn konečně zatažené ránovčera to bylo moc super, až na to... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
krásn konečně zatažené ránovčera to bylo moc super, až na to, že v osm mu zvoní telefon, že známý sou u dalších a má tam dojet se domluvit na sobotní akci. byla sem naštvaná, neb sme jim volali, zda se nechtějí stavit zavečer a že spíš až v pondělí a pak seděli tam. mě to bylo líto, chtěla sem si konečně udělat pěkný večer a rozseknout zda stavět či netak sme se pěkně chytli a tak sem dala malýho spinkat, usnul v pohodě, sice se zeptal na dudynu, ale řekla sem mu co včera a bylo ticho, já si dala sprchu a zalehla k němu.v jednu sem se obudila a malý počůraný, nechtěl plínku, jenže ležel na hranici své a mé postele a zateklo to mezi ně, takže sem svlíkala jeho postel i včetně potahu na matrace, šupla to hned do pračky, malýho přeslíct a narvala sem protičůrací podložku na to moje počůrané, neb to bych musela svlíkat celé naše postele. usnul hned. pak se teda 2x obudil a ptal se na dudyna, ale vždy usnul. budíček po 6h.Květoš mi ráno oznámil, že na šest dojdou dvoji známý a oznámíme jim, že se rozrosteme o jednoho človíčka, neb jim to řekla jedna taky naše známá. nikdo to ještě nevěděl, tak sem hned psala bráchovi, že to určo řekl Igor (dělá s ním a vykecal to, žeprý si myslele, že je to už oficiální), tak sem naštvaná, chtěli sme jím to říct sami. kráva jedna. hlavně, že když byla těhu její dcera, tak ještě v 8 říkala, že hodně přibrala takže my dosnídáme, sebereme se a frčíme do města. musím do mastny pro masíčko na to grilčo, pak na oční pro kapky a objednat malýho na kontrolu, do lékárny pro dělanou mastičku a já krém, do DM a do špáru nakoupit. taky nebylo doma krom 3 rohlíků nic, tak musíme zajet Květošovi na firmu se svačinkou, aby nám tatínek neumřel hlady. takže den ulítaný. večer znásilním tatínka, i kdyby měli trakaře padathezký den holky
Pěkný den a ať ti na večer zbydou síly.
hwzký den
hezký den, Ivanko
Hezký den Ivčo

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici