banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kradete v hotelu? - diskuze

168 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj jsem zpět tak to tu chci trošku rozproudit.Co si odnášíte z hotelu?Vzali jste někdy něco originálního?Ja se přiznám,že kromě mýdelek v tubě jsem si blbec neodnesla nic.Přitom všichni brali úplně veřejně vše, normálně si dole v recepci cpali ručníky do kufru,nebo si čepovali víno do pet láhví.Čekali na autobus na letiště a ještě si zašli nabrat ovoce,otevřeli kufr a dali ho tam.Nebo brali sklínky,příbory atd.Veverka od Gabky říkal,že si lidi berou i baterky z ovladače,tak to by mě nenapadlo vůbec.Co bych chtěla tak ty peřiny-plachty,něco jako přehozy,ty tam byli fakt krásné,ty by se mi hodili.
V hotelu jsem nikdy nebyla, jen v penzionu a nic jsem si nevzala, naopak se paní majitelka při placení hned při příjezdu sekla o 2000 kč a my to zjistili a hned ji to šli říct. Pobyt bychom si vůbec neužili a peníze ji hned dali. Byla nám opravdu vděčná. je to penzion v Horní Lomné v takovém tom Bavorském stylu, makají tam celá rodina denně bez přestávek a vše budují vlastníma silama. bylo to tam nádherné.
Gábi to nemohol byť luxusný hotel.Toto som nikde nevidela.Musela to byť nižšia kategória hotela,lebo ľudia,čo majú peniaze by takto nekradli.Ja som to nikdy nevidela a ani som sa s tím nestretla
@nathalis Byl to dost drahý hotel češi tam skoro žádní ani nebyli. Kdo ví,za kolik to ti rusáci mají,těch tam bylo 60procent.A i na nich šlo vidět,že to nejsou žádné lopaty,měli krásné oblečení atd.
@Honafa Gábi,ja som videla fotky takže to môžem posúdiť,ak by si išla do hotela,ktorý stojí 400 EUR na deň tak to neuvidíš.Nejde ľuďom ani o korist,ale že je to pod úroveň.
@nathalis No tak jsem nebyla v hotelu za 400e za den.Na to bych se pak ani neptala.Mi šlo obecně o to jak to mají holky.Nikde se tu ani nechlubím,že by to byl hotel za x euro.Ja to dostala pro celou svou rodinu jako dárek ke 4O narozeninám,tatku to stálo přes 120tisíc a já mu za to děkuji.Ani se nad tím nepohoršuji,šlo mi jen o zajimavé téma k diskuzi.Ja nejsem žádný cestovatel-cestovaní nenávidím a i k tomu ,aby tam jela mě museli naši přemlouvat a jela jsem tam jen kvůli dětem.
@nadule1 Pisala som z mobilu ta diky Nadi
@nathalis Ty se mi tu nějak množíš :)) Jsem si dovolila ty opakované příspěvky smáznout. ;)
@Honafa Však veď to je super Gábi,že ste si to tak užili.Táta je moc hodnej.Ja som sa tak nad tím zamyslela,ale svet je rozdelený.Napríklad v prvej triede v lietadle sa je so striebornými lyžačkami a nikoho som nevidela,že by si je dával do kapsi tak isto aj v hotelu a podobne.U nás v Rakúsku máme bežne otvorené auto,bicykle vonku a podobne a nikdy nič sa nestratilo ani pěnaženka na deke na kúpalisku.Je to inak veľmi smutné.
Ne, maximálně si beru načatý minišamponek, pokud je dobrý a vím, že ho využiji na další cesty. Nicméně i když mi dali k dispozici třeba tři čtyři balení, tak jsem si vzala jen to načaté, co by museli stejně vyhodit.V lepších hotelech, kde dávali na pokoj i kávu v pytlíčku, cukr apod., aby si člověk mohl udělat hned po ránu kávu, jsem taky využívala vše jen v danou chvíli a nic si sebou nebrala pryč. Kořist jsou pro mě suvenýry a dárky, které kupuji blízkým na míru a fotky, u hotelových ručníků apod. by mi stejně bylo trapně, nemohla bych je ani nikdy použít.
Já jsem vlastně v hotelu nikdy nespala.V hotelovém domě ano,v apartmánech taky,ale v klasickém hotelu ne.Když si někdo vezme jedno to malé mýdlo nebo malý šampon s sebou domů,tak to nepovažuju za zločin,protože je to v ceně.Ale jinak ručníky,ovládání,lampičky atd.,to ani náhodou.Já bych nevěřila,co jsou lidi schopní ukrást,ale pracovala jsem v hotelu,takže jsem to poznala trochu z jiné strany.U nás se naštěstí nijak zvlášť nekradlo,protože k nám jezdili většinou cizinci a i slušní Češi (většinou obchoďáci),ale provozní vyprávěl zážitky ještě z předchozího hotelu,kde dělal.Vždycky mě strašně štvalo,že u nás se musí vracet ovladače od TV a satelitu na recepci a při příjezdu hosta zase rozdávat.Oni na to většinou koukali jak blázen.Jenže to bylo proto,že lidi prostě kradou i ovladače nebo aspoň baterky.Taky toaletní papír dával na pokoj levnější,protože ten lepší se kradl atd.atd.Jo a k tomu,jak tady zaznělo,že každá pokojská je zlodějka,protože nevrací věci,které někdo zapomněl - u nás se všechno dávalo na recepci a vyhazovalo až po dlouhé době,kdy se o to nikdo nepřihlásil.Pokud jsme na hosta měli kontakt,dali jsme mu vědět.
@veverka77 fuj! já taky žiju ve světě, kde lidi poctivě vrací, když něco najdou a vždycky mě překvapí ti, co běžně kradou a není jim ani trošku trapně
No ačkoliv tady moc nepíšu, spíše vás čtu, tak se musím zapojit. Dělám v hypermárketu na reklamacích a na hl. pokladně, taky mám nastarost pokladny. Jeden den si dali bezpečáci a pokladní úmluvu, že budou dělat čárky těm co nenahlásí rohlík, jiné pečivo, či jiné konzumace, co zákazníci nenahlásí u pokladny k zaplacení. By oko, za jeden pracovní den (protože není čas věčně dělat čárky) je výsledek následující:Provezeno 211ks rohlíku popř. jiného dražšího pečiva, cca 15-20ks pitíček (nevím v jaké cennové kategorii), 34ks kinder vajíček a dál si nepamatuji.Každý den se odepisuje snězená 2-4kg pistácii aj. Celková denní \"neznámá\" ztráta je na náš hypermarket 14547,-Kč.A co se krádeží (odhalených) týče, tak kradou všichni. Ani ne cigáni, ale lidi do kterých by jste to vyloženě neřekli. Minulý víkend vedli do zázemí maminku s těhu pupkem, s kočárkem a kradla nutrilony, přesnídávky aj. kojeňák. Nakonec si ji odvezla policie, krádež celkově za 9500Kč a ona zarytě mlčela!!!! Totálně napěchovanej kočár. Jinak v ovozel ochutnává skoro každý 2.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40