banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kosmetika pro novorozence - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojte..mám dotaz.Jakou používáte kosmetiku pro miminka? Má někdo z Vás zkušenosti s kosmetikou Astrid?
Já nedám dopustit na značku Hipp jak sprcháče tak olejíčky
ahoj mi používáme kosmetiku od astridu...sem sní spokojena jak na koupaní tak i pak mlíko na mazaní...mame i olej ale lepší je tělovy mlíko...nikdy se po tom neosypal ale každe mimi je jine potřeba ozkoušet :-))
Já kupovala ještě v těhu Weleda- nepěnivou měsíčkovou koupel a v porodnici jsme dostali od švagrové balík kosmetiky od Bübchenu. Po koupeli jsme mazali slunečnicovým olejem e pak mlékem od Bübchenu, ale byla hrozně suchá, tak jsem bádala a koupila olejovou přísadu do koupele \" Linola Feet Öl Bad\" a pak mažů mlékem a je krásně heboučká.
Děkuji všem za rady
jako mrnata meli olej z lekarny,na zadek bepanthen a bubchen a do mrazu bubchen..dale pak uz jen bubchen na vse vcetne koupani
my máme sebamed a vyhovuje, na prdelku bepanthen a teď už i nějakou mast bezejména z nemocnice, stojí 40,- a přijde mi totéž jako bepanthen
od Astrid mam krem do zimy, stridam to s niveou.. jinak vseobecne pouzivam niveu, ale na mazani telicka po koupani pouzivam detskou mast z lekarny (nekde se ji rika Ondrejovka, Vrchlabska... atd, je to vazelina s necim, ale bez te kyseliny co se pro deti nedoporucuje a co si nemuzu vzpomenout jak se jmenuje)
Vašík se po veškeré dtěské kosmetice osypával, takže na mazání používám klasickou modrou Indulonu, za zadek Bepanthen nebo teď zkouším Sudocrem...jinak vše ostatní byla hrůza. Musíš zkoušet, co bude vyhovovat vám
kazde dite je jine a sedne neco jineho!!! ja od narozeni maleho nemazu. a od astridu mam krem do zimy.. a jsem s nim spokojena:o)
Já kupovala Niveu, ještě když byla malá v břichu, pak jsem koupila Johnson´s Baby, dostali jsme Hipp a vyhovuje všechno, po žádné značce ani přípravdu malá neměla žádnou reakci. Astrid znám, ale že dělá dětskou kosmetiku teda nevim :) Nejlépe je ale všechno vyzkoušet, někomu může vyhovovat Hipp, jiný se po něm osype...

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40