banner

Čím žijí ženy: kosmetika, oblečení, auta, móda, vzdělání? Máte již zkušenosti s plastickou chirurgií? - nové reakce

Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 1 809 příspěvků

nový účes

Tobě to vážně sluší

nový účes

úplně boží

nový účes

sluší

nový účes

Zase změna?

Korektor

Já koupila v parfumerii (asi za dvě sta), myslím, že to mají i v drogerce, prodavačka by mohla poradit. Jen teda mě to nepřijde nějak supr, protože se mi to po čase dostane do té linky pod okem a udělá to čárku. To je asi tím, že je to hustší jak makeup. Když tam toho dám málo, tak to zas nemá ten efekt. Neumím to používat, zdá se mi to takové nepřirozené, ale možná mám jen nějaký nekvalitní.

Korektor

jojo..ja mam nejradeji s aplikatorem.http://kosmeticky-svet.cz/korektor-na-kruhy-pod-ocima-famous-194/.. tady akovej..proste aby to melo stetecek na konci:o)

Vlasy po porodu a kojení

Při Adámkovi mi vlasy padaly minimálně, ale teď je to maso. Já mám vlasů pro dva lidi, ale už to bylo znát, že padají hodně. Koupila jsem si Biosil a ségra mi na jednom kosmetickém videoblogu našla šampon, který pomáhá. A fakt to pomohlo, padají, ale o takových osmdesát procent míň.

Taky jsem vyplnila, a mám podobne výhrady jako holky výš.

je to tam

Taky jsem vyplnila. Jen jsem moc nepochopila spojitost dotazníku s výše zmiňovanými službami pro čerstvé maminky... kromě služby \"hlídání dětí\" tam není nic. Čekala bych dotaz na možnost zapůjčení dětské postýlky na pokoj, dětský koutek s vhodným a funkčním vybavením, přebalovací pulty, možnost ohřevu mléka nebo dětské výživy, bezbariérový přístup a podobně. To si myslím, bude spoustu žen zajímat mnohem více, než TV program o vaření.

Vyplnila jsem, dovolím si poznámku: Otázka \"Kolik utratím za cestování\" Se myslí co? I cestování do práce? Pohonné hmoty při jízdě na dovolenou? Samotné ubytování? Peníze utracené na dovolené?Taky jsem moc nepobrala, proč jsou služby a nabídky pro ženy jakože pro ženy. Chlapi nenosí župany, nepijou džusy, necvičí jógu?Celkově ten dotazník není úplně nejvychytanějšíBer to jako konstruktivní kritiku, oponent by mohl takovýhle ne úplně dobře postavený dotazník dost pomluvit. Nebo vedoucí práce ho schválil? Rozumíš, neprudila bych, kdyby sis dělala nějaký výzkum pro podnikání nebo něco pro sebe, ale do bakalářské práce to má hodně chyb.
@Zuzbr

mockrát děkuju :)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40