banner

Čím žijí ženy: kosmetika, oblečení, auta, móda, vzdělání? Máte již zkušenosti s plastickou chirurgií? - nové reakce

Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 1 809 příspěvků

Nejhorší je syoss to jsem měla hlavu jako piškot.Ted jsem zase šáhla po nové značce té olejové a mám hnusnou barvu.V podstatě svoji přírodní. Vrátím se asi k té moji vyzkoušené.Každý experiment s barvou dopadne blbě.
@AnettaS

Pomoc! Bakalářka: Péče o vlasy

Hotovo.

Pomoc! Bakalářka: Péče o vlasy

vyplněno

Já se taky držím své staré dobré Palette (tmavěhnědé),i když holičky na ni nadávají.Ale drží prostě nejlíp.Minule mi Míša koupil Syoss,protože Palette tam zrovna neměli,tak jsem souhlasila a byla na prd.Chytlo to,to jo,ale světlejší.

Pomoc! Bakalářka: Péče o vlasy

Odesláno, ale jsem asi strašný vzorek na anketu.

Ještě že po tomto vůbec nekoukám a za 14dní si zajdu ke své kadeřnici na melírek po 3 letech

No já po nich taky pokukovala,ale nikdy jsem nekoupila.Vždycky jsem skončila u své Paletty.

Pomoc! Bakalářka: Péče o vlasy

Hotovo.

Pomoc! Bakalářka: Péče o vlasy

hotovo

Pomoc! Bakalářka: Péče o vlasy

hotovo
@AnettaS

Pomoc! Bakalářka: Péče o vlasy

Vyplněno.

Pomoc! Bakalářka: Péče o vlasy

Vyplněno.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40