banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

KONTROLA - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dnešní kontrola byla opět příjemná. Mám milou paní doktorku i sestřičku, vše je v pořádku. Sestřička prohodila že tam asi chodím ráda ne? No proč ne když je to ok? . Jsem přesně podle termínu MS 32týden i podle UTZ sedíme téměř na den :) Štělám váží cca 1700g. No a má se čile k světu. Hlavičkou dolů. Akorát bohužel nemohla vyfotit ani hlavičku, trochu se jí schovaával . Další kontrola na 3 týdny a pak už po týdnu na monitory. No není to nádhera? Až na to čůrání v noci skoro po hodině je to k radosti
moc gratuluju! To je bezva!
Teda má to být Štěpán :) jsem se nějak přehmátla

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40