banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

kontrola - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
ahojky tak jsem dnes byla v poradně, výsledky cukru jsou dobrý tak jsem ráda, v úterý jdu na ult, protože naposled bylo mimi o něco menší než mělo a tak to chtějí zkontrolovat, jinak jsem dnes zas nakupovala pár oblečků
Jsem ráda že ten cukr ti vyšel dobře.Mimísek se má určitě u tebe bájo
tak hlavne,ze mas ten cukr ok a mimi bude taky v poradku,ja ani nevim,jak je vlastne velkej ted..kdyz jsem byla na velkym ultrazvuku,tak jsem mela plno otazek a muj chlap taky a tohle nam ani doktor nerekl a my se zapomneli optat..ted jsem ultrazvuk nemela,priste mit taky nebudu,az pak.jestli to jeste pujde ovsem nejak zmerit..

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
5 hlasů

75 %
21 hlasů

7 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 28 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40