banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Konečně klid - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky nejdřív vám musím všem poděkovat za všechny vaše rady,moc mi pomohli.Malá už má větší dávky tak už napláče a dudlík jí mažu Baby calmem a ten už taky dumlá.Konečně je doma klid a malá je mnohem spokojenější ami taky.Ta zima venku je hnusná já radši teplo co vy.
Tak to je moc dobře,jen tak dálJá mám taky raději teplo.Už kvůli tomu,že se děti nerady oblíkají.To je pak kraválu než je navleču do několika vrstev
Já jsem ze zimi takřka šílená. Nesnáším to oblíkání a ikdyž se člověk snaží, tak je mi stejně většinou zima. Léto... to je moje balada na nervíky..
Tak ať vám ten stav klidu vydrží co nejdéle. Já taky raději teplo, ale Ondra mi v té zimě venku krásně spí. Včera jsem byla venku dokonce 2x. Už jsem si hodila do kočáru rukavice ... někdy to fakt studí.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
8 hlasů

77 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 43 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici