banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

konečně jsem si našla čas,abych za přezdívkami uviděla tváře... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
konečně jsem si našla čas,abych za přezdívkami uviděla tváře,je to vcelku zajímavé,nikdy jsem nekoukala na vizitky a fotogalerii,jsem tu víc jak rok,mám málo času,jsem ráda,že stíhám číst(málokdy reaguji...)ale o každé jsem měla nějakou představu,jsem ráda,že vím jak některé vypadáte.Mimo to,musel to být pěkný relax
škoda,že nejdou opravit chyby....
koukám,že bych našla

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

80 %
32 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 40 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici