banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kdyz jsem byla ve skole,zdalo se mi cela menzes a ovulace zc... - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Kdyz jsem byla ve skole,zdalo se mi cela menzes a ovulace zcela nepochopitelne.Jak je to jine,kdyz se to clovek snazi pochopit z te stranky budouci matky.To se zajima sam a leze to hned jinak do hlavy.
tak ono dokud s eo to clovek nezajima a nepotrebuje to,tak je to jine.
@jujiko no to mas se vseim.i kdyz treba necim onemocnis zacnes se vic zajimat a vic do toho proniknes.stejne jako tady.
@jujiko přesně tak, dokud to nepotřebuješ, není to pro tebe důležité naštěstí máme BOL a další fajn stránky, kde se dá všechno hezky najít a nastudovat
@kacato No copak to nastudovani.Ale pochopit to poradne.JA to cetla i na jinych webech a tady to maji logicky a polopate.
@miminkomalina no mi to taky trochu trvalo než jsem to všechno vstřebala a pak jsem ještě našla skvělé stránky o měření BT a to http://merenibt.xf.cz/, ty mi moc pomohly
@kacato Jo ja uz taky ted vim co a jak.tak budu vedet pri dalsim pripadnem snazeni,kdyby to neslo hned.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40