banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

kdy antikoncepce - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, jen se chci zeptat kdy jste začaly znovu užívat antikoncepci. Já jsem byla minulý týden na kontrole po šestinedělí, nyní jsem 9t po porodu, už druhý týden nekrmím mm jen nutrilonem. Od mé lékařky jsem dostala Dostinex na zastavení laktace a poté že mám začít brát antikoncepci. Já jsem ovšem ten Dostinex nakonec nebrala, protože je to pěkný driják a ještě k tomu jsem zjistila, že to kvůli potížím se srdeční chlopní brát nemůžu. Tak teď nevím jestli můžu začít brát antiko hned nebo počkat do první menstruace? Zatím menstruaci nemám, laktace pomalu ustvává. Předepsanou mám antiko Yasminelle - máte s ní někdo zkušenosti? Já brala předtím Mercilon a ten byl pro mě v pohodě. Mudr mi napsala teď tuhle, že má nižší hladinu hormonů...
Protože jsem nekojila, dostala jsem antikoncepci hned po šestinedělí.
ahojky,já jsem si byla pro antiko ještě před skončením šestinedělí,jelikož jsem odstříkavala, tak mě dr.napsala cerazette, při jejím užívání jsem začala do týdne krvácet,první MS, pořád jsem trošku špinila,takže jsem si řekla o jinou antiko...krmíme už jen nutrilonem,takže jsem chtěla zase normální antiko,tu kterou jsem brala před otěhotněním-logest...to mi taky dr.napsala,říkala že jak začnu zase krvácet, tak si mám vzít první pilulku
Mě jí doktor předepsal hned po 6nedělí.Ale nezabrala.
@Val.J35 Jitko, a co Ti na to ten lékař řekl?
@Calamity J. Hele už když jsem tu antikoncepci chtěla tak to byl rozhovor pro blbý.Typu,proč antikoncepci když je jasný že Jirka je zázrak přírody.Přeci si nemůžu myslet,že by se to stalo ještě jednou.No tohle kolo jsem vyhrála a když jsem tam dorazila těhotná tak neměl slov.Zato já ano a mnoho(né všchny byli slušný).
@Val.J35 Užívám také Cerazette a docela ji po Tvé zprávě nedůvěřuji... Včera jsem se na ni ptala porodní asistentky a nijak mi v mé nejistotě nepomohla. Spíš mne rozhodila ještě víc, tak nevím, jak to budu řešit dál... Nemám teď v plánu další mimi, asi jako jsi to jistě neměla v plánu Ty, viď?
@alzitkova Ne další mimi ani né rok po sobě jsme doopravdy v plánu neměli.Dodrželi jsme ten týden co jsem jí začala brát,ale prý se to po 6nedělí může stát,díky nějaké vyšší hladině hormonů nezabere.No až se narodí malá taky budu řešit jakou antikoncepci nasadit.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40