banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

kde sem to vzala - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
udělaly se mě 3 afty v puse a bolí to jako čert,kde sem k tomu mohla přijít,jím ted hodně broskví,nějak na nich ulítávám
Jo jo, to bude špatně umyté ovoce. Já taky měla minulý týden aft ... taky jsem jedla broskve. Možná to dělají i ty chloupky na slupce.
http://www.babyonline.cz/nemoci-deti/afty.html
A nebyla to předehra k tomu krku? Vypadá to na začínající nemoc. Bohůžel.
určitě to bude z těch broskví, afty nemusí být jen z něčeho špinavého, ale i z přezrálého ovoce
@medvedice já četla z přežraného ovoce
@Gigi tak kdo je tady teď přežraný??
vcera alex byl venku,obcas neco oblizne,teda spis spinavy rucicky venku,tomu se neubranim a taky se mu udelal aft.tak jste asi oblizovali neco stejnyho asi ne vazne,je to neprijemny,ja mam zase dost casto praskle koutky a opary..
Měla jsem nedávno.To byl hnus,velebnosti.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40