banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Karneval - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Jak jsem zjistila, že Andulka se cítí skvěle v kolektivu,vzala jsem jí(i manžela) na dětský karneval,včera spíchla sukýnku,náhrdelníček ,připravila další doplněk-křídla a byla z toho?Hádejte co?Ba sukýnce byly kytičky,fotky budou později
motýlková vílafakt povedené Letos Filda jde za montéra, opravaře. Dostane montérky, kšiltovku, metr a je to
je, to musela být krása, to byla určitě Anička nadšená
Víla Amálka.
Kytičková víla?
@tygřímáma Ano ano,víla Koukám,že moc indicií jsem nedala
beruška
beruška nebo paní motýlková,nebo včelka
Maková panenka???

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici