banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Juli 4 měsíce - diskuze

19 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Julinka nám za měsíc přibrala jen 200 g, má teď přesně 5,7 Kg a krapet mě to znervóznilo. Doktorka sice říkala, že ona přibrala hodně hned z kraje a že přibírá v normě a s kojením přestávat nemám, ale přeci jen jsem čekala, že už bude mít těch šest kilo...Jinak dostala opět dvě injekce a tentokrát skoro ani nezaplakala, hrdinka moje, jen tak fňukla a za chvilku byla zase jako sluníčko. Předvedla jak hezky drží hlavičku a přetočí se na bok, na bříško ji to zatím nejde, moc zaklání hlavičku. Ale ještě má čas, že jo?
je moc šikovná, s přetáčním má času a tu váhu neřeš. Já byla taky ze začátku zvyklá, že přibírá kilo za měsíc
5,7 kg ve 4 měsících je dobrá váha, tolik měla moje Gábinka až v půl roce, buď klidná a vesele dál pokračuj v kojení
@Humpolec Děkuji za uklidnění, budu dál s úsměvem kojit.
Jste šikulky holky. Už se těšíme, až Vás uvidíme
@škubanek No a kdy kdy kdy nás příjdete navštívit???
@Evulik25 Brzy brzy brzy
Juli je moc šikovná.
Nezaplakala...Ty brdo, ja jsem snad jedina, kdo ma decka, ktere pri injekci rvou jak tur. Teda Maruska uz ne, jen jako miminko, ale Anicka, ta teda umi zabrat.Julinka je mazlik
@zajic Vašík řve jak protrženej, jen co vlezeme do ordinace,ani mu nemusí píchat injekci. Takže si představ jak asi řve, když mu ji opravdu píchají
@zajic Áda taky vždycky řve jak tur. A kdyby jen řvala, ona na mě hází tak vyčítavý pohledy, že to moje srdce neunese a pláče s ní taky
@zajic U prvního se taky rozeřvala, ale tentokrát to tak nějak dobře vyšlo. Doktorka miminka objenává přesně na čas, takže nečekáme, navíc ji máme od baráku cca 50 metrů, takže ani neberu kočárek, Juli tedy byla připravená na očkování najezená, spokojená, veselá a fakt jen tak trošku zafňukala, já ji hned vzala na ruky a byl klídek. Ehm, zato Míša, kdyby měl jít na injekci,tak spadne asi barák, je hrozný poseroutka.
Zase buď ráda, že tolik nepřibývá, ono chovat těžký miminko je dost makačka na ruky. Julinka je šikulka.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

78 %
35 hlasů

4 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 45 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici