banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jsem cukrářka a vím ze zkušenosti,že když jsme pekla dort na... - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Jsem cukrářka a vím ze zkušenosti,že když jsme pekla dort na objednávku,vyšel fakt draho.Bylo mi hloupý si ještě říct za práci.Letos jsem objednala,ale zklamali mě tak příště asi zase upeču.Dala bych do pětistovky za obyčejný,Patrový nebo za tvary(auto,panna a jiné)i víc,to je fakt dost pracný.Helence bych dala i víc,to co dělá ona je opravdové umění

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici