banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jipiiiiijouuuuu - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Jdu od zubaka! Druhe razitko v prukazce! 5 vterin strachu a nic nenasel! Hned jdu Diance neco koupit, ze me nevykotlala jako jeji nezbedny bratr :-)
To potěší
@Ady.S Obzvlášť když se zubáka tak bojim
@Terča80 Ono je to těžký, já se taky bála, do té doby než jsem narazila na jednoho moc hodnýho, ze kterého se stal kamarád.
@Ady.S Se mnou je to těžký. Mám naprosto úžasného zubáka, z něj jde klid, jen ho vidím, navíc nic nikdy nebolelo a to ani vrtání implantátu do kosti...jenže já jsem prostě vnitřně vycukaná už předem
hurá
Tak to je paráda

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
31 hlasů

69 %
82 hlasů

5 %
6 hlasů

Celkem hlasovalo 119 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici