banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jillian Michaels - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, které cvičíte s Jill, jak často jste cvičily 30 Day Shred? Cvičit se to má každý den, tuším...Já mám takovej pocit, že se mi to protáhne tak na dva měsíce, protože malej má 5 týdnů a o nějakém režimu ještě není moc řeč..Jsem ráda, když týdně urvu 3 hoďky na cvičení. Maximálně bych mohla cvičit obden...Bude to mít vůbec nějaký efekt?Ještě před těhu jsem ji cvičila, byla jsem z ní nadšená..Ta ženská je blázen!!!
Když jsem to cvičila, tak jsem cvičila denně.
cvičíím kazdý den... ovsem ted sem byla pres tyden pryc, a vypadla sem z formy..takze od zitrka jedu od znova...
@amalie2011 Ty jo, tak to jsi dobrá! I když denně urvat půlhodinku by taky nebyl problém. A cvičíš i přes bolest každý den? Když jsem to cvičila poprvé, tak jsem musela mít dva dny pauzu, protože už mě bolelo všechno a ani jsem se nemohla pohnout
@Renie praveze musim pres bolest- at si to telo zykne... ja jak si dam jeden dva dny pauzu- pak je to o to horsi... vcera sem se taky po ni klepala jak ratlik- ale vim ze dneska musim po obede zase neco delat.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40