banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ještě k policistům, tentokrát městským v Jindřichově Hradci - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, představte si, že jejich náplní je stát na náměstí, kontrolovat, komu proexpirovalo parkovné a těm dávat botičky.Přihodilo se mně v pátek, kdy jsem si na parkovné - 40 Kč na hodinu - musela rozměnit - nasypala jsem do toho 140 Kč, víc jsem v drobných neměla. Akce se protáhla, tak jsem přetáhla hodinu a čtvrt tuším. Na autě botička. Naštěstí stáli opodál, byli sice příjemní a chtěli pouze zaplatit 200 Kč, ale...1. Jaké vzpomínky budete mít na jejich město po takové zbytečné buzeraci?2. Je opravdu nutné, abychom měli tak početný policejní sbor? Vždyť nás stojí více, než kolik vyberou, navíc tímto způsobem výdělku rozhodí spoustu lidí, kteří následně mohou po kontaktu s nimi havarovat, nebo dostat dříve infarkt...
tak tos měla štěstí , že byli poblíž, my na ně jednou čekali hodinu , než se milostivě uráčili, bylo poledne
@Small Tak to by měli na svědomí naše děti. Manžel měl našlápnuto do restauračního zařízení, přes to vlak nejel, takže by místo 15 minut o samotě, byly takto doma déle. O naštvání maminky raději nepíši :-)
Předpokládám,že to byla Městská policie a s tou já osobně mívám větší problém než se státní.Upřímně řečeno,z pohledu občana bych našla x dalších aktivit,kterým by se měli věnovat.
u nas treba na muj dotaz co delaji s pejskari jsem se dozvedela ,ze za rok z 11000 registrovanych psu,zkontrolovali 500 psu,dali 30 pokut,odchytli 28 psu...no ja rano co rano potkavam psi bez voditka kadic hned vedle vchodu..dobra...ale policajty potkam az po 9,na kontrole,za domy kolem pole...a to vzdy dokola kontroluji znamku naseho psa
Měli by dělat něco užitečnějšího než dávat botičky za 15 min překročení doby parkování.
To je právě co mě vadí na policii všeobecně. Stojí a vybírají na pytlovinách a tam kde je jich potřeba nehlídají a nebo přehlíži své kamarádičky.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40