banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

je to šikana nebo jen pošťuchování? - diskuze

31 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Chtěla bych znát váš názor. Syn začal chodit do první třídy a zasedla si na něho stejně starší spolužák ze třídy. Je tak o hlavu a půl větší a o 10 kg těžší. Filipa slovně pořád napadá, strká ho, pošťuchuje, bouchá do rukou. Jednou při tělocviku ho škrábnul do obličeje. Filip se snažil bránit tak že mu to vrací a nebo si ho nevšímá. Dvakrát jesm to řešila s třídní a paní z družiny. Dnes ráno Filip brečel že nechce do družiny, tak jsem ho vyzpovídala a pořád se to opakuje. Ráno jsem si počkala na jeho matku a promluvila jsem si sní. Prý že o ničem neví a že mu domluví a že mi děkuje že jsem jí o tom řekla. Jsem zvědavá zda to pomůže, protože jestli ne tak skončíme u ředitele.
Stáni, myslím, že jsi to vyřešila prozatím báječně. Mnohdy rodiče ani nevědí, co mají doma za dáreček.
@Calamity J. Jani, děkuji. Jsem ráda že Filip je takový že mi vše zatím řekne. Jsem docela z toho utahaná pořád něco řešit. Čekala jsem zase od někad facku, ale ne takovou. Je mi to líto jaké jsou dnešní děti. Jsou zlé a sobecké
Doufám, že máma zapůsobí. Tohle je svinstvo.
@Zavadilka Terez, taky doufám
Myslím si že to ještě šikana není, ale každopádně to k tomu můža dospět. Zkus Filípkovi vysvětlit, ať mu řekne, že pošťuchování a posmívání má nechat. Řekni mu, že ten kluk mu něco asi závidí (kolo, kalhoty apod) a že proto se tak chová. Myslím, že mamina mu domluví, vypadá to tak a když to nepomůže, počkala bych si na milého chlapce a použila to co dělá Filípkovi na něm. Je to jediné možné řešení, protože škola má taky docela svázané ruce a asi nic moc nevyřeší, jen na něho poslat policajty a to chápeš, že asi neudělají. Příští rok jde moje dcera do školy a už teď se bojím. Myslím, že je přesně ten fackovací typ, myslím tím, že se neumí bránit. Ale uvidíme. Ve škole se děti chovají jinak. Držím palce.
@Ifča Ivčo, to vše jsem už Filipovi řekla. Ten kluk je dost odstrčen od kolektivu. Nikdo sním nechce si hrát, bavit. Holt na to jde špatně a ubližuje a tím si kamarády nezíská. Uvidíme jak dopadne domlouvání od matky. Ale čekám že to bude ještě zkošet. Každopádně jsem ve střehu.
Stáni, moc mě to kvůli Filípkovi mrzí Maminka vypadá vážně vstřícně, tak přeji ať to zdárně vyřešíte
@Small Blani, uvidíme jak to bude pokračovat. Jsem ale rozhodnutá bojovat.
Tak snad to ta jeho matka vyřeší. Zaráží mě, že učitelky ji o tom už dřív neřekli.
@zanlena to mě taky zarazilo že maminka o tom vůbec nevěděla
Stani to uz je sikana :((Chudak Filipek :((Je dobre ze sis promluvila s jeho maminkou ,ale jeste to nahlas u reditelky ve skole .Treba mu mainka domluvi a on se pak bude mstit na detech :(Det sou potvory zakerne :( .Filipka je mi lito ,ale snad se to vyresi :-)) a oba budete vklidu
Mne prijde hodne nadejna reakce te maminky. Evidentne to chce resit, tak to je fajn.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40