banner
K využití této služby musíte být registrována a přihlášena
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

založit novou diskuzi
K využití této služby musíte být registrována a přihlášena

Je pozitivni? - diskuze

0 reakcí

banner
banner
Zobrazit příspěvky podle:
Nahlásit
K využití této služby musíte být registrována a přihlášena
Už 10 let HA neberu, a tak ovulaci poznám podle bolestí na straně vaječníku a podle ovulačního hlenu. Bohužel se mi tyhle průkazné příznaky ztratily po samovolném potratu letos na jaře. Chtěla jsem si ověřit, zda mám ovulaci, tak jsem začala měřit BT a provádět OVUtesty, jenže se všude píše něco jiného a jsem z toho ,,srnka\". Na testu pořád slabá čárka až 14.DC skoro stejně silná jako kontrolní. Dnes 15.DC zase slabá, ale BT pořád kolem 36,6. No a včera po 3 měsících opět bolest na vaječníku a ovulační hlen, tak je mi divný, proč ta teplota nestoupá. Poradí mi někdo, prosím?
Banner
Banner
Banner

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0
Banner

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.
Pro chytré hlavičky

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40