banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

je mi zle a potřebuju radu - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky prosím poradtě,už odp sem cítila, že na mě něco leze,žaudek na vodě,bolí mě všchno,ted mám 37,8 tp,a mám průjem a proč to píšu ráno sem měa jít s Adou pro prášky na tk,to mě tak netrápí,mužu jít jindy,přijde jen o 2h,ale zítra mám být na 9 na pracáku,obávám se že tam nedojdu,budu ráda za to že odvedu malýho do školky,myslíte že když zavolám tomu chlapovi co tam je a řeknu mu že mám střevní virozu,že mě přendá aspon na pondělí? vubec nevím jak na to ještě sem to nikdy neodřekla,a hlavně jestli bude chtít papír od dr tak ani tam nedojdu bych se někde po to...co byste dělaly vy? poradíte? děkuju
jo já bych zavolala,že ti je špatně.Že se omlouváš a že chceš objednat na jiný den.
Gábi zavolej a řekni mu, že ti není dobře, určitě ti to rád přeloží než, aby se nakazil.
Asi bude záležet na jeho náladě a jak mu to podáš. Třeba bude ráno líp a zvládneš to. Případně buď dojít tam a nebo k doktorovi.
@Ady.S nechápu,proč člověk musí předkládat papír od dr...no snad se to zlepší ted si to neumím představit,a hlavně se střevní virozou bych k dr nešla,to vyléčím sama,ale chce to čas to nepomuže za noc,min přes víkend
@Gigi Je to jak omluvenka do práce, vím je to na palici. Ráno bych zavolala a řekla že tě to chytlo v noci a že nedojdeš nikam bez WC. Snad bude mít pochopení.
@Ady.S já vím,neschopenku mi dr nedá,když sem na up,to už mi řekly ale papír nějaký jiný,jen teda nevím zda to platí i na střevní virozu,zavolám a uvidím,už takhle je to ponižující a ještě mám nepříjemný pocit
@Ady.S dekuju ja tam taky chodim s matym kdyz neni zbyti
@Gigi Jj naštěstí jsem nezažila ale zase chodila na ÚP s Ondrou. Přeji aby bylo líp a na úřadě byli chápající.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40