banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jako v divadle - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Hned po ránu mi Zuzi předvedla pár dramatických scén,proč nejít do školky.Honza ten spal ještě i když vycházel ven a Gabka pod vidinou velké svačiny-vytáhla jsem krabičku se sladkostma ,pookřála a dělala si srandu ze Zuzky.Nakonec jsem Zuzi odvedla a ve školce opět není její paní učitelka,není tam ani ta v jiné třídě a tak mají zaskok a jsou spojení.Tak,že další scéná Mamííííííííííí.Neváhala jsem a utekla jsem.Pak jsem byla nakoupit masíčko na obídek,už ví,že mu bude horko a vaří se v hrnci.A já si snídam vánočku a hubnoucí čaj.Doma to je jako po bitvě.Proč se tu udělá bordel tak rychle?Tak,že uklid,vaření,prádlo atd.
u nás to samé Zuza jen otevřela oči hned se ptala jestli musí do školky a když slyšela,že musí tak děs,ale pod příslibem,že ji vezmu po \"o\" nakonec šla já dělám resty na PC teď na skok na bol a už musím letět pro Zuzu do školky ach jo a doma bordýlek jak v tanku :-)
Je to všude stejné nebo aspoň podobné.Matěj ráno taky protestoval,že nejde do školky naštěstí si to pak rozmyslel a řekl,že se těší-uffff jak se mi ulevilo.Jinak jsem zvládla menší úklid a tím dnes končím vařit nemusím.
kdo utece vyhraje
Přeji pěkný den.
Nekonečný příběh-vaření,praní

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40