banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jaké UM po kojení v 8.měsíci? - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, chci se poradit, jakým UM nahradit postupně kojení. Matějovi běží osmý měsíc, masovo-zeleninové příkrmy i kašičku baští dobře, ale jinak je závislák na prsu. Chci ho ale začít pomalu odstavovat, a když jsem v obchodě stála před regálem s mléky, tak jsem koukala, koukala a pak s prázdnou odešla, protože jsem se nedokázala rozhodnout, jaké by mohlo být nejlepší. Proto prosím o Vaše zkušenosti. Díky, díky za rady. Papa
já myslím, že je zbytečné ho začít odstavovat v 8 měsících, když máš mlíčka dost a když mu chutná.
Já jsem dávala hipp. Ale to musíš vyskoušet co mu bude chutnat.
@pem Jojo, s mlíčkem to záleží opravdu na prckovi. Např. náš Vojtík. Po klasickém nutrilonu ublinkával, tak jsme zkusili A.R. a bylo to o.k.. Pak jsem chtěla zkusit sunar, ale po tom měl problém s prdíkama a moc ho bolelo bříško. Pak jsem zkusila bebu. Po klasické ublinkával a ta A.R. je vyráběna z h.a. mlíčka. Je to hořké a VOjta to vůbec nechtěl. Tak jsme zpátky na Nutrilonu. Takže jsem se rozhodla, že bylo dost pokusů, protože to nebylo zrovna nejlevnější. Zkus se zeptat třeba doktorky, jestli nemá nějaké vzorky, nebo jestli znáš nějaké mamči, tak poprosit je o trošku na zkoušku
Kamarádky dávali sunar, švagrová má bebu. Ono je to na dítěti co bude mu chutnat a zda vůbec něco bude chtít. Držím palce.
Každému dítěti zachutná něco jiného, budeš muset prostě vyzkoušet. Filípkovi třeba nejvíce chutná Sunar premium - a je fajn, že jej dělají i s příchutí. Od 6m banánový, od 12m banánový, vanilkový a kakaový tuším..
Ono je těžké radit, každá maminka ti poradí něco jiného a každému dítěti chutná něco jiného. Našeho malého jsme chvíli jako mimčo přikrmovali Bebou, ale když jsem přestala kojit (15 měsíců), tak už ji nechtěl a odmítal všechno umělé mléko, takže se mi doma hromadily krabice s mlékem. Nejlepší je zkusit se poptat kamarádek které přikrmují mlékem a poprosit je o trochu mlíčka, ať ho můžeš vyzkoušet. Nebo zkus napsat výrobcům,jestli neposílají vzorky....

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

79 %
31 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 39 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici