banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

jaká jsem to žena.. - diskuze

23 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
...už několikrát jsem četla,že ženy jsou po sexu hrozně na tulení a tak a chlapi,že hned usnou..hold jsem asi chlap
usnu v kteroukoli dobu a to po i bez sexu
ja se jdu nejdrive vycurat a pak hned spim
@Liberte
Tak já před dětmi jsem přiznávám měla tu potřebu si povídat. Teď když už náhodou k něčemu takovému dojde, usínám okamžitě po návratu ze sprchy, dobrá každá minuta spánku
@luciasek84 no tak to mám stejně jako ty,napsala jsi to úplně přesně každá minuta spánku je k nezaplacení.
Já to říkala nejednou, že jsem jak chlap. Ne že by mě vadilo tulení, ale mám po tom problém udržet oči otevřený a to i uprostřed dne. Je to vážně lepší než prášky na spaní.
Tak podle reakcí jsou jen dvě možnosti... buď je toto nějaký zvrácený mužský web no a nebo si ty statistiky někdo cucá z prstu Mimochodem, přidávám se k většině
@Sphinx Tys to rozsekla.
Tak my se chytnem za ruce, chvilku vytuhnem, pak se jdem osprchovat a usínáme ruku v ruce a řeknem si pár hezkých slůvek a popřejem dobrou noc :-)
u nás je to takový proces, že jaksi nemůžeme usnout ani jeden. Nejdřív se zvednu, jdu \"s pískem\", případně do sprchy, on jde na cigáro, pak si rozestele, rozloučíme se a jdeme chrnět každý do jiné místnosti, páč já jdu o víkendu (kdy se ty intimní chvilky konají) spát dřív a on až ve 2 ráno.
Jsem taky chlap, sex je jako prášek na spaní
Jsem v tomhle taky chlapSice po tom neusnu,ale nesnesu,aby pak na mě hned sahal a chtěl se tulit

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

80 %
32 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 40 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici